Temperatūra Jēkabpilī -°;
Jaunumi
Aicina klientus izmantot iespēju noslēgt vienošanos par izlīdzināto maksājumu

Aicina klientus izmantot iespēju noslēgt vienošanos par izlīdzināto maksājumu

Paziņojumi / 12:00, 2.Maijs, 2019 / Autors: Kaspars Siliņš / Skatīts: 197 reizes

Ņemot vērā, ka apkures sezona nemainīgi ir katru gadu, klientiem jau laikus ir iespēja plānot savus izdevumus. Viens no SIA "Jēkabpils siltums" piedāvātajiem variantiem paredzamu maksājumu plānošanai ir slēgt vienošanos par izlīdzināto maksājumu par apkures pakalpojumu. To var izdarīt, sākot ar kārtējā gada 1.maiju, līdz pat 31.maijam. SIA „Jēkabpils siltums” aicina klientus izmantot iespēju  noslēgt ar uzņēmumu vienošanos par piegādātās siltumenerģijas norēķināšanās kārtību!

Vienošanos var noslēgt SIA „JK Namu pārvalde” pārvaldīšanā esošo māju dzīvokļu iemītnieki un tā paredz, ka par 2019./2020.gada apkures sezonā piegādāto siltumenerģiju apkurei varēs maksāt avansa veidā no šī gada maija līdz nākamā gada aprīlim. Šādu iespēju uzņēmums piedāvā jau vairākus gadus un daudzi klienti to arī regulāri izmanto.

Jāņem vērā - lai vienošanos noslēgtu, uz līguma slēgšanas brīdi nedrīkst būt parādi par iepriekšējām sezonām. Tāpat jābūt samaksātam rēķinam arī par aprīļa mēnesī saņemto siltumenerģiju.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar SIA “Jēkabpils siltums” juristi pa tālruni 65220714 vai ierodoties klātienē Jēkabpilī, Nameja ielā 4A, 4.kabinetā.

Uzņēmuma darba laiks - pirmdien 8.00-18.00, otrdien, trešdien, ceturtdien 8.00-17.00, piektdien 8.00-16.00 (pusdienlaiks no 12.00-13.00).

 

SIA “Jēkabpils siltums”

Ieteikt citiem: