Temperatūra Jēkabpilī -°;
Jaunumi
SIA “Jēkabpils Siltums” klientiem pieejama jaunā norēķinu un saziņas vietne

SIA “Jēkabpils Siltums” klientiem pieejama jaunā norēķinu un saziņas vietne

Paziņojumi / 10:12, 24.Augusts, 2021 / Autors: Jēkabpils Siltums / Skatīts: 1421 reizes

Turpinot pakalpojumu kvalitātes attīstību, SIA ‘’Jēkabpils Siltums’’ piedāvā saviem klientiem nodot skaitītāju rādījumus un saņemt rēķinus elektroniski tiešsaistes norēķinu vietnē Bill.me.

Bill.me ir Latvijā izstrādāts, uz mākoņtehnoloģijās balstīts finanšu vadības rīks, ko iedzīvotāji visos valsts reģionos jau vairākus gadus izmanto ērtākai rēķinu apmaksai un skaitītāju noziņošanai. Papildus tiešsaistes vietnei ir pieejama bezmaksas mobilā lietotne iOS, Android un Huawei ierīcēm, kas nodrošina absolūto servisa lietošanas brīvību.

“Bill.me ir pārskatāma un mūsdienīga rēķinu pārvaldības un saziņas platforma, kas nodrošina ātru informācijas apmaiņu starp klientu un pakalpojuma sniedzēju. No paša sākuma mūsu mērķis bija apvienot pakalpojumu sniedzēja un patērētāja vajadzības, piedāvājot efektīvu risinājumu. Spriežot pēc cilvēku atsaucības — šobrīd platformu Latvijā aktīvi izmanto vairāk par 50 tūkstošiem lietotāju — mums tas ir izdevies,” stāsta Bill.me projektu vadītāja Alisa Dudareva .

SIA “Jēkabpils siltums” valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Karpenko uzskata par pienākumu piedāvāt klientiem un popularizēt instrumentus, kurus tie var izmantot kvalitatīvi augstākā dzīves līmeņa sasniegšanai.

“Turpinot SIA "Jēkabpils siltums” pakalpojumu kvalitātes attīstību, kā arī domājot par klientu ērtībām un attīstoties mūsdienu tehnoloģijām, aktīvi meklējām iespējas, kā ieviest jauninājumus arī mūsu uzņēmumā. Līdz šim bijām saņēmuši dažādus piedāvājumus, bet izvērtējot visas iespējas, esam izvēlējušies tieši Bill.me norēķinu sistēmu. Būtiskākais, lai norēķinoties par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, šī sistēma būtu ērta un vienkārša lietošanai mūsu uzņēmuma klientiem,” norāda A. Karpenko.

Par Bill.me
Sākot ar augustu, ikvienam SIA ‘’Jēkabpils Siltums’’ klientam būs pieejams personīgais lietotāja profils Bill.me vietnē, proti ērts vadības panelis ātrai rēķinu saņemšanai un apmaksai, skaitītāju rādījumu noziņošanai un komunikācijai ar pakalpojumu sniedzēju. Lietotājiem būs pieejams arī rēķinu arhīvs. Vairs nav jāmeklē rēķins, nav jāaizpilda maksājuma uzdevums internetbankā. Ar Bill.me – viens klikšķis un rēķins ir apmaksāts. Turklāt, Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem Visa un MasterCard maksājumu drošības standartiem.

“Mūsu pieredze liecina, ka liela nozīme ir ērtam un saprotamam rīkam. Esam priecīgi, ka laika gaitā mums izdevies apgāzt divus pastāvošos mītus – to, ka reģionos un gados vecāki iedzīvotāji kūtrāk izmanto digitālos kanālus. Gandrīz 40% no mūsu platformas lietotājiem Latvijā ir cilvēki vecumā virs 55 gadiem,” atklāj A.Dudareva.

Laiks – lielākā vērtība
Kā vienu no lielākajiem lietošanas ieguvumiem viņa uzsver laika ietaupījumu un pieejamību, jo saņemt un samaksāt rēķinus, kontrolēt skaitītāju rādījumus un komunicēt ar uzņēmumu var ne tikai tiešsaistes vietnē, bet arī bezmaksas Bill.me mobilajā lietotnē. “Esam pieraduši, ka daudzus ikdienas jautājumus var viegli atrisināt savā viedtālrunī. Tāpēc mūsu piedāvātajā risinājumā ir iekļauta mūsu pašu izstrādāta mobila lietotne, kas nodrošina lietotājiem pilnu Bill.me platformas funkcionalitāti un iespējas. Viena no iespējam, kas guvusi lielu atzinību lietotāju lokā, ir skaitītāju rādījumu iesniegšana tieši mobilajā lietotnē,” teic A.Dudareva.

Ātrāka saziņa
SIA ‘’Jēkabpils Siltums’’ klientiem Bill.me vietnē būs pieejams informācijas un saziņas modulis, kur pakalpojumu sniedzējs var operatīvi informēt klientus, piemēram, par izmaiņām pakalpojumos, dažādām avārijām un remontiem, citām aktualitātēm. “Visi mēs vēlamies ērti un ātri risināt sadzīves jautājumus, lai iegūtu laiku ģimenei un draugiem, saviem hobijiem. Tāpēc tik svarīga ir iespēja ātri sazināties ar apkalpojošo uzņēmumu un atrisināt problēmu. Bill.me gadījumā tas ir paveicams, izmantojot platformā iestrādāto saziņas bloku,” norāda A. Dudareva.

Kā kļūt par Bill.me lietotāju?
Reģistrācija, rēķinu saņemšana, rādījumu nodošana Bill.me vietnē ir bez maksas. Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu saziņai ar SIA ‘’Jēkabpils Siltums’’ saņems reģistrācijas saiti. Pārējos klientus aicinām uz e-pasta adresi gramatvediba@jekabpilssiltums.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, klienta numurs, īpašuma adrese.

Vairāk informācijas par Bill.me iespējām un priekšrocībām var iegūt tīmekļa vietnē www.bill.me.

Ieteikt citiem: