Temperatūra Jēkabpilī -°;
Jaunumi
Šonedēļ, no 20.septembra, pakāpeniski uzsāks apkuri

Šonedēļ, no 20.septembra, pakāpeniski uzsāks apkuri

Paziņojumi / 12:17, 19.Septembris, 2022 / Autors: Jēkabpils Siltums / Skatīts: 241 reizes

Šonedēļ, sākot no 20.septembra pakāpeniski tiks uzsākta apkures pieslēgšana Jēkabpils novada skolās un pirmsskolas izglītības iestādēs. Apkures sezonas tiks uzsākta, ņemot vērā āra gaisa temperatūras pazemināšanos un saistībā ar iedzīvotāju lūgumiem.  

SIA “Jēkabpils siltums” informēja, ka uzņēmums tehniski ir gatavs nodrošināt siltumenerģijas piegādi ēkām Jēkabpils pilsētā. SIA "Jēkabpils Siltums" ražo un piegādā siltumenerģiju līdz patērētāja īpašumam, t.i. veic siltumenerģijas piegādi līdz ēkas ievadam, taču dzīvojamo māju iekšējos siltumtīklus neapkalpo.

Līdz ar to jautājumu par apkures nodrošināšanu jāvēršas pie mājas apsaimniekotāja, kurš pēc mājas kopīpašnieku lēmuma par apkures uzsākšanu veiks attiecīgas tehniskas darbības.

SIA JK Namu pārvalde informēja, ka uzņēmuma pārvaldīšanā un apsaimniekošanā esošajām dzīvojamajām mājām, kurās iedzīvotāji par piegādāto siltumenerģijas pakalpojumu ir norēķinājušies no 100%-70%, apkures sezonu uzsāks pakāpeniski no 20.septembra.

Savukārt dzīvojamām mājām, kurās iedzīvotāji par piegādāto siltumenerģijas pakalpojumu ir norēķinājušies mazāk par 69%, apkures sezona tiks uzsākta ne ātrāk kā no 1.oktobra.

Ieteikt citiem: