Uzdot jautājumu

* Jūsu e-pasts nebūs redzams publiski!

Visi jautājumi

M
Maira 10:24, 7.Septembris, 2021
Labdien. Kad šogad tiek plānots pieslēgt apkuri Viesītes ielā?
Jēkabpils Siltums 10:58, 7.Septembris, 2021
Labdien!
Atbilstoši normatīvajam regulējumam, apkures sezonas sākumu un beigas nosaka dzīvojamās mājas kopīpašnieku lēmums. Tehniskās darbības apkures uzsākšanai mājā veic dzīvojamās mājas apsaimniekotājs pēc kopīpašnieku lēmuma saņemšanas. Tā kā trīs no četrām SIA "Jēkabpils Siltums" katlu mājām strādā nepārtrauktā režīmā, tās spēj nekavējoši nodrošināt siltumenerģijas piegādi dzīvojamajām mājām atbilstoši pieprasījumam. Ķieģeļu ielas katlu māja, kas darbojas tikai apkures sezonas laikā, tiks iedarbināta pēc pirmā patērētāju pieprasījuma.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
M
Marija 12:13, 18.Augusts, 2021
Paldies!
Zināt par ko maksāju un kā tiek veikti aprēķini ir manas patērētāja tiesības!
Paldies par atbildēm !

Jēkabpils Siltums 14:43, 18.Augusts, 2021
Labdien!
Vienmēr centīsimies atbildēt uz visiem jautājumiem un atvainojiet, ja nebija savlaicīgi!
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
M
Marija 12:52, 17.Augusts, 2021
Labdien!
Paldies par iecietību un izsmeļošu atbildi. BET, tad kā saprotu no 2021. gada janvāra cirkulācijas maksājums ir kļuvis nemainīgs un n-tās reizes lielāks? Jo iepriekš piemēram 2020.gada decembrī tas bija 0,031 un no janvāra nemainīgi 0.08? Tātad ir pacēlusies maksa par cirkulāciju kas mani šokēja un noveda pīe šīs sarakstes, jo maksājums ir uz pusi augstāks! Paldies jau iepriekš ,ar šo tad jautājums ir izsmelts un es kā patērētājs varu tikai noplātīt rokas un pastūdēt MK patērētāja tiesības !????
cieņā, Marija D.r allejā
Paldies ????
Jēkabpils Siltums 17:00, 17.Augusts, 2021
Labdien!
Līdz šī gada sākumam Jūsu mājā karstais ūdens netika lietots katru dienu, tāpēc arī maksājums par karstā ūdens cirkulāciju bija mazāks, jo to aprēķināja proporcionāli karstā ūdens lietošanas dienu skaitam. Kopš šī gada 1. janvāra mājā karstais ūdens tiek lietots katru dienu, tāpēc arī pieaudzis maksājums par cirkulāciju. Kā šis maksājums tiek aprēķināts, skaidroju iepriekšējās atbildēs uz Jūsu jautājumiem.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
M
Marija 14:43, 16.Augusts, 2021
Paldies par izsmeļošo atbildi!???? Bet kur tad ir atlaide? ja tarifs vienāds 54.22 eiro Dr Aleja un celtnieku ielā arī 54.22 un cirkulē viss 100% man tomēr nav skaidrs ?
Saprotu ka esmu uzmācīga ,bet gribu tomēr saprast ,jo maksājam vienādi kam ir un kam nav pakalpojums.
Paldies jau iepriekš zinu atbildi žēl ka tā
ar cieņu Marija
Jauku dienu!
Jēkabpils Siltums 15:30, 16.Augusts, 2021
Labdien!
Kā rakstīju iepriekš, ņemot vērā Jūsu mājas inženierkomunikāciju nianses (vannas istabas apsilde ir no mājas apkures, nevis no karstā ūdens sistēmas), apsaimniekotājs ir noteicis pazeminātu karstā ūdens cirkulācijas maksājumu. Aprēķinu metodika, ko dzīvojamo māju kopīpašnieks ir izvēlējies siltumenerģijas pakalpojuma apmaksai, nosaka fiksētu karstā ūdens cirkulācijas maksājuma apmēru - 0,1 no siltumenerģijas pakalpojuma tarifa. Šobrīd spēkā esošais SIA "Jēkabpils Siltums" siltumenerģijas pakalpojuma tarifs ir EUR 54,22 (bez PVN), tāpēc lielajā vairumā dzīvojamo māju cirkulācijas maksājums ir 0,1x54,22=5,42 EUR (bez PVN). Jūsu mājai, kā rakstīju iepriekš, augstāk minēto tehnisko iemeslu dēļ, apsaimniekotāja noteiktais cirkulācijas maksājums ir 0,08 no tarifa, tātad - 0,08x54,22=4,34 EUR (bez PVN).
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
M
Marija 13:14, 16.Augusts, 2021
Paldies par atbildi!, Bet! par kādu sistēmu var būt runa ja truba ir noplombēta un no karstā ūdens esmu atteikusies .Tad man ir mēnesī noteikta atvieglotā tarifa maksa par 5 cm trubas vai es maksāju par pagrabu? Es tomēr esmu neizpratnē par šo situāciju un mēģināšu rast šai situācijai loģisku skaidrojumu !
Ar cieņu M.Podniece
Ps.
Jēkabpils Siltums 14:00, 16.Augusts, 2021
Labdien vēlreiz!
Normatīvie akti (MK not. Nr. 1013) nosaka, ka maksu par karstā ūdens cirkulāciju maksā visi dzīvokļu īpašnieki mājā, neatkarīgi no tā vai dzīvoklī tiek lietots karstais ūdens. Tāpēc arī Jūsu dzīvoklim, neskatoties uz to, ka nelietojiet karsto ūdeni, tiek aprēķināta maksa par karstā ūdens cirkulāciju, kas ir fiksēta kā 8% no maksas par siltumenerģijas pakalpojumu - EUR 54,22 (0,08x54,22=4,34 EUR (bez PVN)). Kā rakstīju iepriekš, norādījumus par cirkulācijas maksājuma apmēru Jūsu mājā mums sniedz mājas apsaimniekotājs.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
M
Marija 10:22, 16.Augusts, 2021
Labdien !
Saņēmu jūsu atbildi un tā ir atrakstīšanās !!!,kāds cenu samazinājums var būt neesošam pakalpojumam? truba ir auksta visu vasaras sezonu, par ko tad īsti es maksāju? Un vēl kamēr cena bija adekvāta man pat skaidroties bij slinkums ,bet nu jau ir 4.70 eiro,vai nav par traku par aukstu trubu ?
Paldies ,ceru uz adekvātu atbildi
Marija , Dr.aleja 13
Jēkabpils Siltums 12:22, 16.Augusts, 2021
Labdien!
Kā skaidroju iepriekšējā atbildē, veicot siltumenerģijas patēriņa maksas aprēķinus, mūsu uzņēmums vadās pēc reglamentējošo normatīvo aktu un mājas apsaimniekotāja prasībām. Mājas apsaimniekotājs ir norādījis, ka Jūsu mājai ir jāveic karstā ūdens cirkulācijas maksas aprēķins. Jūsu mājas vannas istabas tiek apsildītas no apkures sistēmas, tāpēc to apsildes caurules vasarā ir aukstas, taču cirkulācijas siltums izdalās karstā ūdens sistēmā un par to tiek piemērota samazinātā maksa.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
M
Marija 07:06, 13.Augusts, 2021
Labdien!
Dzīvoju Draudzības alejas 13. mājā ,saņemu ik mēnesi rēķinu par karstā ūdens cirkulāciju , reāli tādu pakalpojumu nesaņemu ,Izsaucu namu pārvaldi,lai noskaidrotu problēmu ,konstatēja ,ka cirkulācijas dzīvokļos vasaras mēnešos nav, tehnisku iemeslu dēļ ,teica ka ziņos pakalpojuma sniedzējam, rezultātā rēķins nemainīgs,proti tāds pats kā iepriekš!!!! Kāpēc man un citiem mājas iedzīvotājiem jāmaksā par neesošu pakalpojumu(gadiem)!????
Ar cieņu
M.Podniece Dr. aleja 13
Jēkabpils Siltums 09:54, 16.Augusts, 2021
Labdien!
Aprēķinot maksu par izlietoto siltumenerģiju dzīvojamās mājās, SIA "Jēkabpils Siltums" vadās pēc attiecīgo normatīvo aktu prasībām, kā arī informācijas, ko sniedz dzīvojamo māju apsaimniekotājs. Apsaimniekotājs 2008. gada 2. jūnijā ir sniedzis informāciju, ka virknei dzīvojamo māju, arī mājai, kurā Jūs dzīvojat, ir piemērojama samazināta maksa par karstā ūdens cirkulāciju. Veicot maksas aprēķinus par ūdens uzsildīšanu Jūsu mājā, mūsu uzņēmums ievēro šo prasību.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
M
Marija 10:11, 16.Augusts, 2021
25130161
AB
Antra Baltmane 21:31, 11.Augusts, 2021
Šodien tecinu, tecinu karsto ūdeni, bet kā auksts, tā auksts! Kas noticis Draudzības alejas 18 mājā? Šodien, trešdienā, 11. augustā?
Jēkabpils Siltums 10:01, 12.Augusts, 2021
Labdien! Draudzības alejā 18 un vēl dažām daudzdzīvokļu ēkām verifikācijai (siltumuzskaites mēraparātu pārbaudei) ir noņemti siltumenerģijas uzskaites skaitītāji. Tāpēc uz neilgu laiku pārtraukta siltumenerģijas piegāde karstā ūdens nodrošināšanai, bet jau šodien- 12.augustā tā tiks atjaunota! Informācija par to, ka netiks padota siltumenerģija ūdens uzsildīšanai atsevišķās daudzdzīvokļu mājās tika iepriekš izvietota pie konkrēto daudzdzīvokļu ēku ieejas durvīm, gan arī "Jēkabpils Siltums" mājas lapā www.jekabpils-siltums.lv , kā arī sociālajos medijos.
Cieņā,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
J
Jana Ābelīte 12:53, 18.Marts, 2021
Jautājums sabiedrisko attiecību speciālistam - vai Jēkabpils siltums mājaslapā "Aktualitātes" sveiciens ziemassvētkos tiešām vēl joprojām ir aktualitāte?
Jēkabpils Siltums 20:08, 19.Marts, 2021
Labvakar!
Paldies par aizrādījumu! Mūsu uzņēmumā nav darbinieka, kura pienākumos ietilpst mājaslapas pārraudzīšana, taču turpmāk tai pievērsīsim vairāk uzmanības!
Cieņa,
SIA "Jēkabpils Siltums" valdes priekšsēdētājs A. Karpenko
N
Natālija 20:59, 1.Marts, 2021
Labvakar. Vienošanās līgumu jāpārslēdz no vīra uz sievu kas ir vajadzīgs. Adrese Draudzības aleja iela 19-54.
S&s
SIA "Jēkabpils siltums" 08:52, 2.Marts, 2021
Labdien!
Lai varētu sniegt atbildi uz uzdoto jautājumu, ir nepieciešams jautājumu precizēt.
Tādēļ lūdzu sazinieties ar SIA "Jēkabpils siltums" juristi pa tālruni 65220714.